Ściąga dla przedsiębiorczych, czyli dzisiaj premiera kursu “Własna firma krok po kroku”

Przepis na udany start własnej firmy

przepis na udany start działalnosc gospodarcza od podstawTak jak niektórym z Was obiecałam, zaczynam zapisy na kurs „Własna firma krok po kroku”.

Po kilkunastu edycjach kursu „Własna firma krok po kroku” nadszedł wreszcie czas na wersję elektroniczną – dla tych, którzy nie mogli przyjechać do Warszawy na szkolenie.

Przez najbliższe dwa dni można kupić kurs wideo, w którym uczę planowania własnej działalności. Potem sprzedaż się zakończy.

Co to za kurs?

To jest kurs już wielokrotnie prowadzony przeze mnie „na żywo”. Przygotowuję w nim osoby do podjęcia własnej działalności opowiadam o tym, jak:

 • Jak PRZED założeniem firmy zebrać zainteresowanych klientów, którzy tylko czekają, aż zaczniesz działać?
 • Jak ważna jest rola motywacji do robienia firmy?
 • Jak myśleć bardziej strategicznie?
 • Jak sobie radzić z rozkręceniem biznesu w Internecie?
 • Czy można założyć firmę nie mając swoich pieniędzy?
 • Jaką wybrać branżę i co ma do tego Twój charakter?
 • Dlaczego warto sobie wybrać klientów i co im  sprzedawać?
 • Jak bezkosztowo przeprowadzić analizę rynku?
 • Jak przyciągnąć zainteresowanych i zmienić ich w klientów?
 • Jak przewidzieć koszty prowadzenia działalności i jak części z nich uniknąć ?

 Dla kogo jest ten kurs?

Dla osób, które:

 • Myślą o przejściu „na swoje” i mają pomysł na działalność, ale mają też wątpliwości, czy to dobre posunięcie
 • Chcą mieć własną firmę, ale nie mają na nią pomysłu
 • Chcą rzucić pracę, by rozkręcić własną działalność, ale nigdy wcześniej nie były same-sobie-szefami.

Rejestracja firmy jest dla tych, którzy GRUNTOWNIE PRZEMYŚLELI swoją decyzję i wiedzą, że ich firma NA PEWNO przyniesie określone zyski, a nie tylko “tak myślą”. Zanim podpiszesz papiery, warto przygotować się do prowadzenia własnej działalności, by nie stracić pieniędzy i czasu.

Na kursie sprawdzisz, czy Twój pomysł na biznes ma sens – wszystko policzysz, zaplanujesz, sprawdzisz, czy masz dostatecznie dużo siły i przekonania, żeby ten biznes okazał się sukcesem. Czyli ściągniesz swoje marzenia z obłoków na Ziemię i zaplanujesz konieczne do osiągnięcia sukcesu działania.

Jak wygląda kurs od środka?

Kurs jest wakacyjny (lipiec-sierpień), trzon kursu stanowi 8 lekcji (co tydzień dostaniesz jedną lekcję):

 • zaoszczedz czas pieniadze stresLekcja 1: Motywacja do pracy nad firmą i wizja Twojej firmy – baaaardzo niedoceniany element, który decyduje o tym, czy Twoja firma utrzyma się na rynku. Zastanowimy się jak chcesz, by wyglądała Twoja firma, jak jej prowadzenie wpisuje się w Twoje cele życiowe i co dotychczas powstrzymywało Cię przed jej stworzeniem.

 

 • jak wybrać branżę-firmyLekcja 2: Branża, w której będziesz zarabiać – lekcja druga dotyczyć będzie wyboru „rozwojowej” dziedziny działania Twojej firmy. Wyjaśnię, jak to zrobić dobrze i jak nie „utopić” energii, czasu i pieniędzy w nierentowne działania. Objaśnię też czego nie robić.

 

 • co i komu spzredawacLekcja 3: Co i komu sprzedawać – tego dnia omówię, jak wybrać idealnego klienta (tak, jest ktoś taki!). Pokażę, jak go poznać i jak poznać jego potrzeby. Wiedza ta pomoże Ci w ustaleniu, z kim chcesz pracować, od kogo i za co dostawać pieniądze.

 

 

 • skad wziac klientow co sprzedawacLekcja 4: Tworzymy firmę bez własnych pieniędzy – ta lekcja jest niezwykle ważna. Są różne możliwości pozyskania pieniędzy, a nawet zbudowania firmy bez wkładu własnego. Ale jeśli nie masz pieniędzy, musisz mieć inne umiejętności…(patrz lekcja 8)

 

 

 • analiza rynku samodzielna

Lekcja 5: Analiza rynku – przedstawię proste sposoby na dobycie informacji o pożądanych klientach. Wykorzystamy głównie Internet, by nie wydawać zbędnych pieniędzy. Omówię jak zbierać informacje o potrzebach klientów, jak i opinie pozwalające na ulepszenie swojej działalności.

 

 • skad wziac klientowLekcja 6: Skąd wziąć klientów – szósta lekcja poświęcona będzie stworzeniu systemu przyciągającemu klientów i zmieniającemu ich w kupujących. Wytłumaczę też dlaczego klienta należy edukować w zakresie Twoich produktów i usług.

 

 

 • biznesplan jak zmniejszyc koszty prowadzenia dzialalnosciLekcja 7: Mniejsze koszty na początku są konieczne, by firma już na samym początku nie musiała korzystać z pożyczek. Pokażę, jak można zredukować koszty prowadzenia działalności lub wybrać działalność, gdy nie ma się kapitału własnego.

 

 

 • biznesplan umiejetnosci do prowadzenia firmyLekcja 8: Umiejętności konieczne do prowadzenia firmy można zdobyć przed jej założeniem – warto wiedzieć, jaki sposób nauki jest najlepszy i najmniej kosztowny.

 

 

 

Ograniczona w czasie sprzedaż kursu

Wszystko w Twoich rękach. Jeśli chcesz zaplanować własną firmę wykorzystując realia rynku, to będzie mi bardzo miło spotkać się z Wami po drugiej stronie kursu „Własna firma krok po kroku”. W każdym razie ja serdecznie zapraszam.

PS: I jeszcze na koniec prośba także do tych osób, które nie potrzebują takiego kursu: rozejrzyjcie się proszę wśród swoich znajomych. Może komuś warto podesłać link do tego artykułu zanim bez przygotowania właduje się w jakieś problemy finansowe? Będę Wam za to bardzo wdzięczna i myślę, że te osoby również.

Miłego dnia i czekam na to, co zrobisz ;-)

szkolenie Anna Sawczuk

3 thoughts on “Ściąga dla przedsiębiorczych, czyli dzisiaj premiera kursu “Własna firma krok po kroku”

 1. Aniu, Twój kurs jest bezbłędny! Dziś dostałam ostatnia lekcję i od razu Ci pisze, że nie spodziewałam sie, że tak ten kurs wpłynie na moje myślenie i założeniu firmy. Przewróciłaś moje plany do góry nogami, ale jestem ci bardzo wdzięczna, bo chyba bym popełniła wszystkie możliwe błędy, o których wspominasz. Jeszcze to wszystko ogarnę i sie chyba wreszcie zdecyduje, żeby wystartować i nie umoczyć! Będziemy w kontakcie, to cię jeszcze zapytam i to i owo. Trzymaj się ciepło i buziaki!

 2. Witam jak można się skontaktować z Panią w sprawie tego kursu???pozdrawiam

A Ty co o tym sądzisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s