Jak szybko zarobić pieniądze?

Ktoś zadał takie pytanie i wyszukiwarka skierowała go po odpowiedź do mnie.

działalność gospodarcza biznesplan

A jak bardzo szybko jest TO szybko?

 • Superszybko to można na loterii wygrać.
 • Szybko można znaleźć, a i tak trzeba oddać.
 • Kupić tanio i od razu sprzedać za większą cenę.
 • Zatrudnić się tam, gdzie płacą za godzinę pracy i natychmiast wypłacają pieniądze.

Rozumiem, że osoba, która chce szybko zarobić pieniądze jest w chwilowych tarapatach pieniężnych i oczekuje natychmiastowej gotówki, stąd moje powyższe rady.

Od razu napisze jeszcze, że wszystkie powyższe sposoby zarabiania pieniędzy działają – sama wypróbowałam. Kłopot tylko w tym, że zwykle są to sposoby jednorazowe. A na blogu staram się pokazać, jak stworzyć system do zarabiania pieniędzy.

Znam osoby, które SZYBKO  ZARABIAJĄ duże PIENIĄDZE: mają własną firmę o ugruntowanej renomie i potrafią jednym mailem do stałych klientów wygenerować ogromny przepływ pieniędzy.

To oczywiście efekt końcowy żmudnej pracy przez szereg lat.

Lat  konsekwentnego działania – już mniejsza o to, czy zawsze właściwego, ale na pewno przybliżającego właściciela/i  firmy z każdym dniem do stania się osobą, która ma wpływ na tysiące (miliony?) decyzji podejmowanych przez innych ludzi.

Dlatego moja podpowiedź brzmi:

Stwórz wartość dla wielu osób. Stanie się osobą, która to potrafi  zabierze Ci sporo czasu, ale potem będziesz mógł SZYBKO zarabiać pieniądze. Jeśli stanowisz istotną wartość dla innych, będą Cię szukać, polecać, śledzić Twoje poczynania.

 • Na każdy następny tom Harrego Pottera czekały tłumy na całym świecie.
 • Poczynania Adama Małysza od lat śledzi cała Polska.
 • Warren Buffet jest wyrocznią dla  zarabiających na giełdzie.

Pieniądze są skutkiem ubocznym pracowania z pasją. Kopiuj poczynania tych, którzy  SZYBKO ZARABIAJĄ PIENIĄDZE. Nie zapomnij tylko się dowiedzieć, w jaki sposób nabrali rozpędu.

biznesplan

11 myśli w temacie “Jak szybko zarobić pieniądze?

 1. najlepiej wziąć sprawy w swoje ręce, uwierzyć w siebie i swoje umiejętności i nei oglądać się na tych, którzy nie sprzyjają!

 2. ja tam wybieram loterię! najłatwiej!
  a co to za milion na start?!

 3. Milion na start to taki projekt, którego celem jest kapitałowe i merytoryczne wsparcie pomysłowych i energicznych ludzi w tworzeniu innowacyjnych technologii, w szczególności animacji i grafiki 3D, Internetu, e-learningu, tworzenia softwaru, technologii mobilnych oraz telekomunikacji. Wsród nadesłanych zgłoszeń Komitet Inwestycyjny wybierze najlepsze… pomysły, których autorzy mogą liczyć na wsparcie finansowe w wysokości nawet 200 tys. Euro. Rekrutacja trwa do końca marca. Ciekawa inicjatywa. Zobacz sobie na stronie: http://milionnastart.pl/

 4. Dziękuję, Karolino za odpowiedź – właśnie sama miałam ją napisać :-)
  Może i ja się skuszę, bo e-learning to moja ostatnia pasja…
  Pozdrawiam AS

 5. Aniu, zachęcająco to wygląda, zatem skoro jest pasja to będzie milion ;) ale tak na poważnie to polecam chociaż zajrzeć i podać dalej. Trzymaj się i powodzenia!

 6. Ta strona zarobi dla Ciebie 15000 zł! Zamykając ją „wyrzucasz” 15000 zł.
  (…moderacja…)

  ODE MNIE: I własnie tak NIE zarobisz pieniędzy. To zwykła piramida finansowa.
  Proszę nie pisac bzdur i jak najszybciej przestać wierzyć w bajki.

 7. Prawda jest taka, że nie zmienisz dochodów, jeśli zmienisz tylko ich źródło. Aby zmienić dochody musisz zmienić coś wewnątrz siebie. Dochód jest tylko wyrażeniem tego, co dzieje się wewnatrz nas.
  Sytuacja jest analogiczna do choroby, która atakuje Twoje ciało. Człowiek chory idzie więc do lekarza i w ten sposób odbywa się leczenie skutków choroby. Nikt się nie zastanawia nad tym, że choroba… każda choroba, atakuje najpierw umysł.
  Ludzie próbują leczyć swoje finanse, ale nie leczą przyczyny swojej sytuacji.

  Przyczyna leży po stronie paradygmatu. Paradygmat to przyjęty sposób postrzegania rzeczywistości, to swego rodzaju model życia i zbiór przyjętych zasad.

  To paradygmat kontroluje nasze pieniądze, efektywność, nasz czas, logikę, percepcję, nasze życie ( http://www.sukcesity.pl).

 8. a ja mam pytanie czy jeśli ja wpadne na genialny pomysł zarabiania to w mi w tym pomożecie go w promować?

 9. Bardzo Ciekawe jest to, co piszesz. Rzeczywiście stworzenie wartości daje niesamowity dochód pasywny, ale tworząc te wartość trzeba myśleć przede wszystkim o tworzeniu, o pieniądzach. Wartość produktu powinna nawet przewyższać cenę którą klient zapłaci za produkt. Satysfakcja klienta jest dla mnie bardzo ważna. Pieniądze to energia, tak jak wszystko inne, dlatego jeśli angażujemy swoja prace w tworzenie wartości, to ta energia do nas powróci, choćby w postaci pieniędzy. Zgadzam się tu tez z Monika która napisała, ze należny najpierw zmienić się wewnętrznie, żeby móc przyjmować te energie. Jeśli nie uleczymy wnętrza znikną na krotki czas objawy, a przyczyny będą wiercić dalej dziurę w naszej sytuacji finansowej.
  Pozdrawiam serdecznie
  Aneta Śladowska
  http://www.wierzewsiebie.com

 10. „najlepiej wziąć sprawy w swoje ręce, uwierzyć w siebie i swoje umiejętności i nie oglądać się na tych, którzy nie sprzyjają!”- Karolina, to co napisałaś to jest super!! To słowa mocy, dlatego nic nie dodaje.
  Pozdrawiam
  Aneta Śladowska
  http://www.wierzewsiebie.com

A Ty co o tym sądzisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s